Wizja romantycznych kolacji przy świecach była dla mnie kusząca tylko do momentu dopóki nie weszłam w związek. Teraz o wiele bardziej wolę opcję randka bez kasy. I mam na nią kilka pomysłów.

Z moim facetem jestem od ponad trzech lat. Nie raz wychodziliśmy gdzieś, robiliśmy rzeczy, ale jeśli miałabym być szczera, to w moim TOP 3 najlepszych randek zdecydowanie są te, które spędziliśmy w domu.

Bez cienia żalu powiem, że jesteśmy najmniej romantycznymi stworzeniami na świecie. Trzeba też przyznać, że, jako studentów, ogranicza nas nieco budżet. Dlatego randka bez kasy to dla nas najlepsza randka.

Nie chcę przekonywać Cię, że niefajne jest wydawanie kasy na kolacje, wyjścia, wyjazdy i tak dalej, bo obie wiemy, że to jest super! Chciałabym Ci tylko pokazać, że i bez pieniędzy można świetnie spędzić czas. A jeżeli Ty i Twoje drugie pół dawno nie robiliście razem nic ciekawego, bo na randkę nie było funduszy, to właśnie wytrącam wam argumenty z rąk!

ZRÓBCIE BUCKET LIST

Domyślnie bucket list to lista rzeczy do zrobienia przed śmiercią. Może pomijając czynnik końca otatecznego, spiszcie rzeczy, które chcielibyście razem zrobić. Najlepiej przystąpcie do realizacji jak najszybciej!

OBEJRZYJCIE CAŁY SEZON SERIALU NA RAZ

Jak oglądać seriale to nie odcinkami a całymi sezonami! Być może niedawno wyszedł nowy sezon waszego ulubionego serialu, a wy jeszcze nie zdążyliście go obejrzeć (Gra o Tron na przykład)? Albo wpadło wam w oko coś, czego jeszcze nie widzieliście? Pora nadrobić zaległości!

ZBUDUJCIE BAZĘ

Pamiętasz, jak w dzieciństwie budowało się bazy z krzeseł, poduszek i wszystkiego innego, co tylko dało się przestawić? Dlaczego by nie zrobić tego znowu?

UGOTUJCIE COŚ RAZEM

Wspólne gotowanie to naprawdę świetna rozrywka. Nawet, jeśli jedno z was (lub oboje) nie lubi gotować. Tu liczy się przede wszystkim fakt, że spędzacie razem czas, macie super okazję do rozmowy. Ah no i najważniejsze – będziecie mieli co jeść!

ZAGRAJCIE W PRAWDA CZY WYZWANIE

Zawsze lubiłam tę grę, ale tylko dopóki nie przychodziła moja kolej. Zawsze bałam się szczególnie wyzwań, bo rzeczy, których bym nie zrobiła, a już w ogóle nie przy innych, jest naprawdę sporo. Jednak przy drugiej połówce zwykle jest się bardziej otwartym. To co, prawda czy wyzwanie?

POBIJCIE REKORD GUINESSA

A przynajmniej spróbujcie! Na stronie biurorekordow.pl znajduje się lista wszystkich pobitych do tej pory rekordów. Wybierzcie jakiś, najlepiej jak najbardziej popaprany i spróbujcie go pobić!

ZRÓBCIE POPCORN I OGLĄDAJCIE ŚMIESZNE FILMIKI NA YT

To polecam szczególnie na przykład kiedy jesteście bardzo zmęczeni i nie chce wam się ani myśleć ani robić niczego pożytecznego, a jedyne, czego potrzebujecie, to się odmóżdżyć. Ja lubię szczególnie te filmiki ze śmiesznymi zwierzątkami. A Ty?

ZAGRAJCIE W PLANSZÓWKĘ

To może Ci się wydawać nieco banalne. Wystarczy jednak, że do gry w planszówkę dodacie jedną prostą zasadę i od razu robi się ciekawiej! Jaką? Ustalcie, że za każdym razem ten, kto przegra (na przykład jego pionek zostanie zbity), zdejmuje jedną część garderoby. Wierz mi, że oboje będziecie grać, jakby od tej gry zależało wasze życie!

OBSERWUJCIE LUDZI

Ja w ogóle nie zachęcam was do prześladowania kogokolwiek! Proponuję wam po prostu usiąść w jakimś parku lub gdzieś, gdzie będzie dużo ludzi i próbować zgadnąć, kto kim jest. Na przykład tamten pan musi być nauczycielem angielskiego, bo ma takie charakterystyczne dżinsy. A tamta pani…

A Ty co lubisz z Twoim partnerem albo partnerką najbardziej? Szukam inspiracji, bo pomysły powoli mi się kończą!


Hej, śledzisz mnie już na Facebooku i Instagramie? Jeśli nie, to na co jeszcze czekasz? Bądź na bieżąco z nowościami i pozostańmy w kontakcie!