Witaj przybyszu.
 
Niezmiernie mnie cieszy, że postanowiłeś zagłębić się w czeluściach Internetu, żeby mnie poznać.
 
Jestem Aneta. Studentka językoznawstwa komputerowego. Neurotyczka. Stawiam swoje pierwsze kroki jako PR-owiec w agencji Wizerunkowo.com. Piszę, odkąd pamiętam. Kocham książki, zwierzątka i wszystko co pluszowe. Mam własną dumę, ale brak mi wstydu. Mogłam zostać fotomodelką, ale nie lubię, kiedy robi mi się zdjęcia.
 
Pyza Blog działa od 2018 roku. Publikowane przeze mnie teksty są właśnie dla Ciebie, jeśli chcesz się dowiedzieć, jak ogarnąć, jak patrzeć na rzeczy inaczej i żyć na własnych zasadach, bez życzliwych rad cioci, którą ostatnio widziałaś kiedy nosiła Cię na rękach, jak byłaś mała.
 
Koniecznie zaopatrz się w wygodne kapcie i kubek ulubionej kawy bądź herbaty. Mam nadzieję, że poczujesz się tutaj jak u siebie i zostaniesz ze mną na dłużej! Dozwolone jest tutaj wszystko poza obrażaniem mnie i siebie nawzajem – czyli po prostu hejtowaniem. Negatywne emocje zostawiamy w szatni przed wejściem na bloga. Wyraź swoją opinię poprzez lajki i komentarze – pamiętaj, że jakikolwiek SPAM będzie natychmiastowo usuwany.
 
Będzie mi bardzo miło, jeśli się do mnie odezwiesz. Możesz pisać na adres mailowy anetaatomaszewicz@gmail.com. Znajdziesz mnie również na Facebooku oraz Instagramie. Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną – zapraszam do zakładki obok, gdzie znajdziesz moją ofertę